Download Mp3 Keng Te Vjetra Me Qifteli Mp3

Berat Emini - Këngë për Hysen Shaljakun ( Patriotike me qifteli )

Berat Emini  •  Duration: 9:04  •  Size: 8.3 MB

Download Play

Muzik Shqip Qifteli - Kenge me Qifteli | Albanian Folk Music

World Folk Music  •  Duration: 2:00:36  •  Size: 110.41 MB

Download Play

Kenge me qifteli

ALBOSTAR  •  Duration: 4:06  •  Size: 3.75 MB

Download Play

Kenge e Kamber Loshit - Dervish Shaqa

AlbanianVideos  •  Duration: 5:30  •  Size: 5.04 MB

Download Play

Bijtë e Marash Krasniqit - Kënge vaji me qifteli

ProduksioniKola  •  Duration: 8:04  •  Size: 7.39 MB

Download Play

"Bec Sinanit"-Origjinal!! kenduar ne v.70ta ne Gjilan.

MarkMirDita  •  Duration: 6:34  •  Size: 6.01 MB

Download Play

Sali dhe Feriz Krasniqi - Kang Dashnie te vjetra e te mira

Brahim Kashtanjeva  •  Duration: 13:37  •  Size: 12.47 MB

Download Play

KENG DASHURIE ME QIFTELI -2017 NEW

ShqipProduction  •  Duration: 3:39  •  Size: 3.34 MB

Download Play

Keng Tradite Djemt E Lumes - Kukes 2013

DJ ERI  •  Duration: 3:32  •  Size: 3.23 MB

Download Play

kenge te vjetra-por te mira

festivali1  •  Duration: 1:44  •  Size: 1.59 MB

Download Play

Augustin Ukaj - Qifteli kur kendohet kenga

Z. Palokaj  •  Duration: 9:59  •  Size: 9.14 MB

Download Play

Muzik Shqip Qifteli - Kenge me Qifteli | Albanian Folk Music

World Folk Music  •  Duration: 58:39  •  Size: 53.7 MB

Download Play

Dani Me Qifteli-O I Zoti Shpis

qwarder  •  Duration: 3:16  •  Size: 2.99 MB

Download Play

Kenge me qifteli e me tupan

music Official  •  Duration: 12:26  •  Size: 11.38 MB

Download Play